Solmax steel  1989 yılından itibaren demir, inşaat, boya üretimi ve uygulaması alanlarında bugüne kadar hizmet vermiş köklü bir firmadır. 30 senedir üretici kimliği ile bulunduğu sektörlerde en kaliteli hizmeti vermektedir. Sahip olduğumuz tecrübeyle imalatı birleştirip yeni ürünler geliştirmekteyiz.

Yenilenebilir modern teknolojiyle birim alanda en yüksek verimi alabilmek ve kaliteli ürünler üretebilmek iyi bir tarım uygulamasıyla mümkün olacaktır. Firmamızın başlıca prensiplerinden biri gelişen teknolojiyle çiftçilerimizi buluşturmaktır. Bulunduğumuz tarım sektörü, ülkemiz için önemli bir istihdam kaynağı ve ekonomimize katkısı açısından da önemli bir yere sahiptir. Solmax steel olarak bu önemi ilke edindik.

Solmax steel 2018 yılında boya, çelik üretimi alanlarındaki profesyonel hizmetlerinin yanında makine üretimi, tedariği ve danışmanlığına da sağlam bir adım atmıştır. Çok kısa zamanda ihracatta Avrupa ülkelerinde, Güney Amerika’da ve Afrika’da kendimizden söz ettirip pazarımızı genişletmeyi başardık.